Наша місія
Зміцнення продуктової безпеки України та розвиток культури споживання продуктів у суспільстві.
![](/web/image/1581-8534998b/1PETER-9087.jpg)
Наша глобальна місія - зміцнення продуктової безпеки України та розвиток культури споживання продуктів у сучасному суспільстві.
Ми віддані Цілям Сталого Розвитку, тому наша мета - боротьба з голодом та зменшення кількості забруднення від харчових відходів та СО2 шляхом перерозподілу надлишку виробництва харчової промисловості нужденним людям.
![](/web/image/1582-d116161a/IMG_1066.jpeg)
В мирному житті, робота банку їжі сфокусована на економічну та екологічну складову. Утім, в часи повномасштабної війни, соціальна складова фудбанкінгу не може бути переоціненою.
Зараз як ніколи важливо правильно розподіляти наявні ресурси та створювати нормативну базу для професійної благодійної діяльності в Україні. Оскільки, гуманітарна криза в Україні постійно зростає і триватиме довгий час навіть після перемоги.
![](/web/image/1583-ddde968b/074.jpg)
У нашій діяльності ми керуємось трьома ключовими принципами надання допомоги:
1 – ТИМ, КОМУ вона найбільше необхідна
2 – ТАМ, ДЕ вона найбільше необхідна
3 – ТОДІ, КОЛИ вона найбільше необхідна
![](/web/image/1584-780ac6c1/IMG-6e194c3f0d6037a92f9fd4ebee7f824e-V.jpg)
Відповідно до звіту ООН (UN Office for the Coordination of Humanitarian Affairs), за 2022 рік, кількість людей, які потребують гуманітарної допомоги та соціального захисту в Україні зросла:
- з 2,9 млн. осіб станом на січень 2022 р. (приблизно 6,6% населення України)
- до 17,6 млн осіб станом на початок 2023 р. (приблизно 40,1% населення України).
Тобто майже кожен другий українець потребує гуманітарної допомоги.
Хочете стати спонсором?
Ви можете допомогти нашій організації продовольством та коштами.