Збір продовольства

Переважна більшість продуктів, що входять до нашої продовольчої корзини – українського виробництва. Таким чином, підтримуючи продуктами харчування постраждале цивільне населення, ми ще і підтримуємо вітчизняні бренди малого та середнього бізнесу. 


Українська Федерація Банків Продовольства постійно шукає продукти харчування та гігієни, які мають хороші споживчі якості, проте з тих чи інших міркувань не можуть бути проданими чи використаними.

Наприклад, це може бути зумовлено коротким терміном придатності чи пошкодженою етикеткою. Згідно з законами України та правилами торгівлі такі продукти скоріш за все будуть утилізованими або просто викинутими. Проте, набагато ефективніше передати їх як допомогу для нужденних людей. Ми гарантуємо, що такі товари будуть спожиті вчасно.

Ми компонуємо отримані продукти у збалансовані продуктові набори. Ми керуємось вимогами ДСТУ щодо нутриціологічних норм та порційності харчування населення. Наші набори розраховані для надання достатнього харчування сім’ї з 3 людей на 2 тижні.

Оскільки, в Україні триває повномасштабна війна, ми почали закуповувати певні категорії товарів, аби наші продуктові набори були максимально корисними. Крім очевидної складової - допомога населенню, в такої операції є ще й додаткова користь - підтримка бізнесу та економіки України в цілому. 

Ми пишаємось, що певні продукти нашого набору були вироблені на деокупованих територіях. Це повертає робочі місця та життя в ці райони.
 

128 500
кількість продуктових наборів, доставлених українцям
23
області, в які надсилається 
гуманітарна допомога
2 417 000
кг, загальна вага розподілених продуктів

Хочете допомогти продовольством?

Зв'яжіться з нами для обговорення деталей.