Адвокаційна кампанія

Наша глобальна місія - зміцнення продуктової безпеки України та розвиток культури споживання продуктів у сучасному суспільстві. 

Ми віддані Цілям Сталого Розвитку, тому наша мета боротьба з голодом та зменшення кількості забруднення від харчових відходів та СО2 шляхом перерозподілу надлишку виробництва харчової промисловості нужденним людям.  

 

Щоб досягти цього, УФБП сприяє регулярним зустрічам партнерів та членів мережі, готує щомісячні моніторингові звіти, бере участь у міжнародних брифінгах та конференціях, документально фіксує кожне стратегічне рішення та висвітлює це у інформаційній площині.

УФБП створює експертну групу, яка поставить собі за мету - відстоювати на державному рівні інтереси та культуру, як фудбанкінгу, так і донорства в цілому. Оскільки, Україна впевнено рухається до членства в Європейському Союзі, наша харчова промисловість вже зараз має готуватись до вимог ЄС. Серед яких є і Green Deal та ряд інших цікавих для вивчення речей. 

До того ж, Україна має свій план імплементації цілей Сталого розвитку. У зв’язку з чим, УФБП відчуває свою відповідальність в проведенні інформаційної кампанії та напрацюванні інфографік, які зможуть допомогти нашій державі на шляху до виконання міжнародних домовленостей.