Адвокаційна кампанія
![](/web/image/1605-7a48cf3c/DSC_1386.jpg)
Наша глобальна місія - зміцнення продуктової безпеки України та розвиток культури споживання продуктів у сучасному суспільстві.
Ми віддані Цілям Сталого Розвитку, тому наша мета боротьба з голодом та зменшення кількості забруднення від харчових відходів та СО2 шляхом перерозподілу надлишку виробництва харчової промисловості нужденним людям.
![](/web/image/1606-5a173113/DSC_1145.jpg)
Щоб досягти цього, УФБП сприяє регулярним зустрічам партнерів та членів мережі, готує щомісячні моніторингові звіти, бере участь у міжнародних брифінгах та конференціях, документально фіксує кожне стратегічне рішення та висвітлює це у інформаційній площині.
![](/web/image/1607-d9be92dd/1PETER-4522.jpg)
УФБП створює експертну групу, яка поставить собі за мету - відстоювати на державному рівні інтереси та культуру, як фудбанкінгу, так і донорства в цілому. Оскільки, Україна впевнено рухається до членства в Європейському Союзі, наша харчова промисловість вже зараз має готуватись до вимог ЄС. Серед яких є і Green Deal та ряд інших цікавих для вивчення речей.
До того ж, Україна має свій план імплементації цілей Сталого розвитку. У зв’язку з чим, УФБП відчуває свою відповідальність в проведенні інформаційної кампанії та напрацюванні інфографік, які зможуть допомогти нашій державі на шляху до виконання міжнародних домовленостей.