Українська пісня надихає, часом втішає, але також підсилює бойовий дух, чим допомагає нищити ворога. І є в неї є ще одна особлива місія- розповідати світу, хто ж такий український народ, яка його сила. Національний заслужений
академічний народний хору України імені
Г. Верьовки несуть цю місію вкрай відповідально. Де б виступав хор — на рідних теренах, у Європі чи на далеких континентах — скрізь їх українська народна пісня й танець полонять душу глядачів.
З партнерами ГО "Спілка підприємців теле та радіо індустрії" завітали до Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Верьовки та привітали колектив з 80-ю річницею від дня створення. Ветерани хору, заслужені артисти України отримали продуктові набори.
Голова Правління УФБП Дмитро Шкрабатовський подякував їм за величезний внесок в культуру України: «Кожен з нас працює задля перемоги на своєму фронті: наші воїни на бойовому, наша команда на продовольчому, а колектив Національного заслуженого академічного народного хору України імені Г. Верьовки на культурному!»
Дякуємо колективу хору за запрошення, за працю та приємну атмосферу!