Вже традиційно УФБП щотижня зустрічає особливих гостей. Цього понеділка до нас завітав Народний артист України Павло Зібров. Ми радо провели екскурсію Павлу Миколайовичу в головному хабі, розповіли більше про нашу діяльність та подарували шеврон УФБП на згадку.
Потім співак доєднався до пакування продуктових наборів, разом з нашими волонтерами, наспівуючи пісню "Хрещатик" збирали продукти харчування для ВПО, багатодітних та малозабезпечених родин, сиротинців.
Важлива та цінна для нас підтримка. Ми вдячні за чуйність та доброту.