Черкащина. Разом з Делегацією уповноважених представників УФБП, FEBA та GFN відвідали місто Черкаси. Провели зустріч з місцевим керівництвом Черкаської обласної військової адміністрації щодо плану дій майбутньої співпраці.
Відвідали наших ГО-партнерів , громадську організацію «Січ», волонтери якої щодня працюють на допомогу нашим військовим та людям постраждалим від російської агресії. Представники Європейської делегації на власні очі побачили як жінки з волонтерського штабу плетуть сітки.
Особливою подію візиту стало підписання договіру про
співпрацю з Черкаським
державним технологічним університетом. Обговорили можливість проходження
студентської практики в офісах фудбанків України та Брюсселю. Майбутнє – за молоддю,
тому така співпраця є особливо цінною для федерації.